Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 16:59   #99
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
- Kundlu? Kundlu? Ty śmierdząca pijawko ty! Zapchlony nietoperzyskurwysynu! Rozum Ci odjęło i cały dwór byś ukatrupił! Bo co? Co? Z panną koty podarłeś? A te parszywe wiedźmy tylko oczy cieszyły! W to im graj! Twój szał wodą na ich młyn! Stały i gapiły się tylko na to co wyczyniasz aż dziw bierze że nie klaskały z uciechy. I nie nie wiem co planowały ale chociaż DZIĘKI MNIE NIE DOPIĘŁY SWEGO ty, ty… Ty tępogłowa pijawko ty! – powiedział wściekle Kotowski i zerwał dłonie wąpierza ze swojego odzienia próbując nad wzburzoną krwią zapanować.

Obejrzał się za Czerniawą na obcy byt co się przypałętał do nich i w jakąś dziwną pustkę porwał.

-A ty tu czego? Po co nas tu ściągnąłeś? – Kotowski zmrużył oczy bo... coś w pamięci mu świtało.

-Zaraz… Czekaj psubracie… To twój grub chciałem zmoczyć uryną? Ty jesteś ten gość co go wygrzebałem jak mi Helenką zaczął kadzić?
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 26-05-2021 o 17:48.
Rot jest offline