Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2021, 17:04   #104
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Gdy to licho go porwało toż Pan Bimbrowski nawet nie wiedział co tu się stanęło. Co wyrywniejsi towarzysze od razu krzyczeć poczęli i sił próbować, lecz skurali chyba tyle, że czarność zaczęła wszystko pochłaniać. Cóż to się dzieje nie pojęte. Otyły Pan miał jednak ważną zagwozdkę.
~ Gdzie do cholery podział się Osmółka?

-Oddawaj Osmółke cholero czarna i a kysz mi stąd po swego pana leć, bo z nim będę gadać, a Ciebie mam gdzieś!- zakrzyknął w ciemność Nieumiarkowany.

- Jam znam przypowieści i dawne dzieje i wiem jak twą ciemnotę odpędzić. Jam jak towarzysze moi stworzenia sami wiecie kogo choć trochę upadli, ale moc swoją mamy.- mówiąc to postarał się użyć swej czarciej mocy i potęgi swego diabelnego autorytetu, by stała się światłość, a inspirowany przypowieściami poświęcił część mocy, by odznaczyć siebie i swych kumów języczkami ognia. Dużo udawanej boskości, ale komu innemu tak boga udawać jak diabłu przebrzydłemu.
 
Lynx Lynx jest offline