Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2021, 11:58   #110
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Światłość się stanęła i jaśnie panienka co ją szukali się objawiła niczym anioł i woła do siebie. Wzywa swych oprawców co porwać ją mieli. Co tu się dzieje?
Bimbrowski nie wie. Wie za to że Osmółka się znalazł, ciemność odeszła, dwór diabli wzięli i ten tego list mają co Lewko go zawinął. Slawa mu!

-Co nie godzi jak się godzi diabłu robić wszystko co do łba mu przyjdzie. Kija w rzyci jak ci na górze mieć nie można, by diablą robotę czynić i litościwą słabość wroga wykorzystywać. Tylko kretyny z domeny pychy tego zrozumieć czym sztuki "PODSTĘPU" nie potrafią. Może i silni są jednak najpotężniejszego organu nie wyćwiczyli, ale nie martw się malutki ja jeszcze z Ciebie diabła wyrobię.- tak rzekł Otyły Pan dźwigając z ziemi swego czarta bydlęcego.

-Co dalej czynić powiem tyle. Rozdzielmy się, bo jak panna się gdzie zaszyje to informacji o ojczulku może nie dostać jak troskliwi opiekuni o to zadbają, a z drugiej widać iż ojciec kluczem tu jest. Dlatego powiadam rozdzielmy się mi i ruszajmy w dwa tropy, by i ewentualny pościg zmylić. Jedynie co to mości Kotowski z racji nosa za Panienką ruszać musi. Reszta wedle uznania, byle po dwóch. Mi obojętnie. Czy kto ma życzenia na co woli zapolować?- zwrócił się z tymi słowami do kompanów wysłuchawszy listu i przedmówców.
 
Lynx Lynx jest offline