Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2021, 11:55   #279
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Mac Gajer jakby nagle odzyskał przytomność. Obudził się jakby, a przecież chyba nie spał bo nie pamiętał. Odzyskał jasność pomroczną choć nic nie kojarzył. Czarna dziura, nicość, kurza ślepota, pomroczność jasna, zanik pamięci, chwilowa amnezja, niemiecki przyjaciel Alzheimer... Chuj go tam wie. Miał dziurę w pamięci jak po strzale z działa OGF "Błyskawica".

Nie pamiętał niczego od momentu gdy wylądowali na wzgórzu pod ostrzałem kurvinoxów i ostrzałem odpowiedzieli. Potem nic. Nawet nie mógł stwierdzić, że stracił przytomność, bo po błyskawicznej inwenturze stwierdził, że wszystkie magazynki ma puste, a lufa jego osobistej broni była rozgrzana do czerwoności. Czyli wychodziło na to, że nie mógł stracić przytomności bo strzelał. Jednak nic nie pamiętał. Modlił się tylko w duchu żeby przypadkiem nie postrzelił kogoś ze swoich. Jednak nikt na niego nie krzyczał i nie patrzył nieprzychylnie więc chyba nie.

Kurwa jebany bohater z przypadku z chwilową amnezją wstecznie kompatybilnie tymczasową. Ważne, że przeżył i nie zabił nikogo ze swoich. Wypiął się w pozycji na baczność gdy padła komanda i szczerzył zęby jak końska dupa do bata. Byle do koszar. Ja chcė już być w koszarach.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 30-05-2021 o 12:02.
Draugdin jest offline