Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 20:57   #1041
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Mówiąc o schizofrenii...
Nagranie ma Qwerty. Qwerty ma też Kielich. Po zablokowaniu jego planu przez Utę, a potem przez Spoona i Tony'ego robi się coraz bardziej psychotyczny. Wiadomo, że to moja postać, ale to nie jestem ja. To postać. Jeśli tak dalej pójdzie, to zrobi coś faktycznie złego. Więc lepiej, żebyście ogarnęli tę kasę. A najlepiej koronę dla niego.
Zauważcie jak spiraluje od bardzo wzniosłych ideałów (jak potraktował lady Moorhampton) do ostatnich momentów. To Malkavian i staram się go dobrze odgrywać
Nagranie jest obciążeniem tylko dla Anny. Nie jesteśmy winni tego, co nam zaproponowała.
Spoon nic nie zablokował wyraził tylko swoją opinie. Jak Querty chce może się włamywać i szukać pieczęci, może też szantażować Annę, on po prostu mu w tym nie pomoże.

A sam fakt nagrania rozmowy to dobra karta do rozmów z innymi wampirami zainteresowanymi obaleniem Anny np. Arwyn.

I cóż jedyne co Spoona naprawdę interesuje to to gdzie jest Brusilla. Reszta to są sprawy „mniej ważne”.

Zresztą… podejrzewanie, że Querty jest jedyną osobą z „problemami” jest sporym niedomówieniem.

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Klozapina, olanzapina, kwetiapina, psychotropiki starej i nowej generacji Cokolwiek. Pewnie obydwoje moglibyśmy znaleźć odpowiednie leczenie, Zaal Choć w przypadku Qwerty'ego pewnie tylko zablokowałyby mu Auspex, a wszystko inne zostawiły.

W każdym razie proszę nie czujcie się urażeni, ale dopóki nie ogarniecie inny plan ogarnięcia stabilizacji finansowej Heroldów, Uiop będzie nazywać naszą grupę Dziweczkami Anny xd
Jasne może testować cierpliwość Spoona to może okazać się zabawne gdy ją w końcu straci.
 
Rot jest offline