Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 21:04   #1043
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak Querty chce może się włamywać i szukać pieczęci, może też szantażować Annę, on po prostu mu w tym nie pomoże.
Tak, przez co nie może liczyć na Spoona, a w ostatnim poście właśnie Spoon był kotwicą, który trzymał go przy Heroldach.
Btw, moja postać do Qwerty. W sensie to w porządku, ale ciągle piszesz Querty. To trochę jak ta sprawa Archon/Archont.

Cytat:
A sam fakt nagrania rozmowy to dobra karta do rozmów z innymi wampirami zainteresowanymi obaleniem Anny np. Arwyn.
Spoon nie podkreślił w swoich słowach, że byłby zainteresowany obaleniem Anny.

Cytat:
Zresztą… podejrzewanie, że Querty jest jedyną osobą z „problemami” jest sporym niedomówieniem.
Ale Uiop jest jedyną osobą z nagraniem i Kielichem.

Cytat:
To jak to tam bylo w zalozeniach sesji o PvP miedzy graczami?
No cóż, jeśli odgrywam niezgodnie z założeniami sesji, to zawsze można się mnie pozbyć. Ale jeśli Qwerty trafi jako NPC pod wodze Mi Raaza, to raczej nie zyskacie :’D
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 09-06-2021 o 21:25.
Ombrose jest offline