Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 21:37   #1046
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Tak, przez co nie może liczyć na Spoona, a w ostatnim poście właśnie Spoon był kotwicą, który trzymał go przy Heroldach.
Btw, moja postać do Qwerty. W sensie to w porządku, ale ciągle piszesz Querty.
Moja nabyta dysleksja się kłania, postaram się zwracać na to uwagę to naprawdę nie jest celowe. I Spoon to nie jest dobry pomysł na kotwicę, wystarczy już mu że zajmuje się kobietą bluszcz przez całe swoje nieżycie.

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Spoon nie podkreślił w swoich słowach, że byłby zainteresowany obaleniem Anny.
Okey bo może to umknęło. Dokładny cytat mojego posta z przed balu.

Cytat:
Napisał Rot;908924
[I
-Prezentu dla królowej nie kupiliśmy. Zwyczajnie zabrakło na to czasu. Chociaż jeśli o mnie chodzi to ja najchętniej sprezentował bym jej „ciepły” uścisk za polowanie na Arwyn i narażanie życia Brusilli. Ale to jest mój punkt widzenia.[/i] – powiedział Spoon i założył ręce na piersi. Chyba przekazał wszystko.
To słowa Spoona wyrażające jego stosunek do całej tej sprawy. Ale jak potrzebujesz z jakiegoś powodu żeby moja postać powiedziała jeszcze raz jaki ma stosunek do Anny to nie ma sprawy będę mieć to na uwadze.

Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
No cóż, jeśli odgrywam niezgodnie z założeniami sesji, to zawsze można się mnie pozbyć. Ale jeśli Qwerty trafi jako NPC pod wodze Mi Raaza, to raczej nie zyskacie :’D
To Twoja postać i Ty decydujesz jak nią będziesz grał, a MG jak potoczą się jej losy, a kto wie może Qwerty zasiądzie na tronie Londynu zamiast Mitry.

EDIT
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Ale Uiop jest jedyną osobą z nagraniem i Kielichem
Spoon to nie jest typ który negocjuje jak postawi się go przed problemem będzie próbował go rozwiązać po najmniejszej lini oporu. A na razie ma inne rzeczy na głowie - głównie krwawe łowy i Brusille.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 09-06-2021 o 21:51.
Rot jest offline