Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 21:52   #1047
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Moja nabyta dysleksja się kłania, postaram się zwracać na to uwagę to naprawdę nie jest celowe.
Szczerze to nie miałem o to do Ciebie nigdy pretensji. Myślałem, że po prostu słuchasz całej sesji tak jak mówiłaś, że to robisz i to dla Ciebie „kłerti” XD No i tak to się wymawia. Ale że się zirytowałem, to ci to wytknąłem. Ha, taki jestem małostkowy :<

Cytat:
To słowa Spoona wyrażające jego stosunek do całej tej sprawy. Ale jak potrzebujesz z jakiegoś powodu żeby moja postać powiedziała jeszcze raz jaki ma stosunek do Anny nie ma sprawy będę mieć to na uwadze.
Znaczy ja na to patrzę oczami Uiopa. Stosunek Spoona sprzed balu? To całe wieki. Przecież zdarzyło się tak wiele. Kto o tym pamięta, co wtedy powiedział... Nawet zmienił nam się podczas tego czasu skład graczy i bardzo dobrze, bo Wisienki mega pisze. Jej ostatni post to petarda. Choć trochę źle czuję się, wspominając o tym w tym miejscu, bo wyjdzie, że IRL jestem MachiaQwertym i podlizuję się dla popleczników XD

W każdym razie liczy się tylko chwila obecna i ostatnie wydarzenia. I nie chcę wyjść na jakiegoś problematycznego gracza, ale od początku grałem tak, żeby mieć jak największe wpływy. Na tym polega Wampir. Dla mnie ta sesja to plansza szachowa. Stąd mam nagranie i Kielich, a Wasze postacie w sumie nic, choć wszyscy zaczynaliśmy w tym samym miejscu i nigdy nie otrzymałem żadnych forów. Swoją drogą moja gra to czami pewnie także test dla Mi Raaza, bo od czasu do czasu bawię się świadomością, że gramy w scenariuszu i ciekawi mnie, w jaki sposób zareaguje na niektóre niestandardowe akcje mojej postaci No cóż, nigdy nie byłem specem od zwyczajnych, prostolinijnych fabuł.

Cytat:
To Twoja postać i Ty decydujesz jak nią będziesz grał, a MG jak potoczą się jej losy, a kto wie może Qwerty zasiądzie na tronie Londynu zamiast Mitry.
Gdyby mi na tym faktycznie zależało, to bym manipulował nie tylko jako Uiop, ale również Was tutaj w komentarzach. Ale tego nie robię. Inaczej nie byłoby tego mniejszego konfliktu.

Choć z drugiej strony ta szczera twarz, którą właśnie przyjąłem wygląda trochę jak manipulacja.

Więc jaki jestem naprawdę? Co z tego, co piszę, jest zaplanowane? Czy gra ogranicza się tylko do wątku sesyjnego? A może rozciąga się na komentarze? Tego nie dowiecie się

Nie bez powodu gram Malkavianem

(ale poczułem się fajny po tym poście )
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 09-06-2021 o 21:57.
Ombrose jest offline