Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2021, 22:39   #1049
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Spoko fajnie, że się dowartościowałeś
To nie jest kwestia dowartościowania się. IRL zdobyłem na tyle dużo, że nie potrzebuję potrzeby osiągnięcia więcej. To jest bardziej kwestia gry samej w sobie. Czy jeśli zobaczymy dwie osoby grające w warcaby, to zwycięzcę nazwiemy „niedowartościowanym”? Nie. Sens gry jest taki, aby wygrać. I też tutaj w ten sposób tak gram. Nie leczę sobie żadnych kompleksów. Inaczej grałbym idealnym rycerzem ze stali, który nie ma żadnych wad i wszystkie panny do niego lecą. A Bóg mi świadkiem, mamy kilku takich graczy na tym forum. Ja wręcz podkreślam wady mojej postaci i czasami piszę ją tak, aby nie była koniecznie sympatyczna. Myślałem, że tworzę skomplikowaną i ciekawą postać. A nie medium, przez które mógłbym się dowartościować :/ Trochę mi przykro. W sensie na serio zrobiło mi się smutno. Tak na serio.

Cytat:
„ja mówię, wy robicie a jak nie to nie gram z Wami”, no bo już się trochę tego nasłuchałam
Qwerty powiedział coś innego.
Dajcie kasę. Jak anulowaliście mój plan.
Kasy potrzebujemy.
No Mi Raaz może sprawić, że nagle w śmietniku znajdziemy tysiąc funtów i chyba na to właśnie liczymy. Ale nie chciałem nigdy moją grą zaznaczyć jakiejś dominacji nad Wami, a faktycznie chciałem tych funduszu i to się mogło udać. I nie mam wielkich pretensji. Po prostu znajdźcie inne źródła pieniędzy i tyle. Inne postacie też powinny zabłysnąć.
 
Ombrose jest offline