Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2021, 06:33   #1050
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Dla mnie gra na forum z ludźmi to głównie współpraca inaczej w większości przypadków sypie się team, a gracze nie bardzo mogą pchnąć fabułę do przodu. Luźny przykład gracze mieli uratować wioskę, ale jeden doszedł do wniosku, że sobie ją wymorduje bo ma „skomplikowaną postać”.

Nikt nie chciał eskalować konfliktu więc postać sobie wymordowała tą wioskę i to w sumie był koniec tej sesji.

Ty możesz mieć inne doświadczenia w grach na forum ja mam takie i zdania w tej kwestii nie zmienię.

Nie będę też traktować postaci Malkaviana w szczególny sposób, bo „coś mu się należy”, „bo inni gracze powinni mu coś załatwiać”. Dla mnie to taki sam bohater przygody jak każdy inny gracz, czy npc. Niezależnie od nacisków jakie czytam w komentarzach.

I tak wierzę, że możesz mieć inne zdanie w tej kwestii „bo to Twoja postać”. Ale takie jest moje stanowisko w tej sprawie.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 10-06-2021 o 15:04.
Rot jest offline