Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2021, 09:53   #126
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Zwijając list i przyjmując napitek z którego srogo pociągnął Pan Bimbrowski dumał co czynić. Źle się działo w Rzeczpospolitej i każdy to wiedział. Umartwianie się jednak nic nie pomogłoby, wiec pociągnął tylko kolejny raz z gąsiorka, a potem oddał go Osmółce ze słowami.
- Pij i niech Ci to ból uśmierzy, a potem co będzie to zaraz opowiem. Teraz jak się rozjaśnia poszukajmy bezpiecznego ciemnego miejsca gdzie przedzieniujemy. Następnie każdy z nas ruszy w swym kierunku. Pan Lewko jak się zgodzisz ruszysz dalej Pana Adam odnaleźć i przekonać go by w obronie Ojczyzny stanął. Możliwości jest wiele, lecz na moje najlepiej insynuować, że jak Rzeczpospolitą Ordyńce i inne śwince wezmą to mu córę w jasyr wezmą i dupczyć będą. Pamiętaj, że z Ojcem będzie prawdopodobnie wybranek Panienki, któryś na pewno na wojenkę ruszy. W między czasie rób co za słuszne uważasz, by najeźdźcę przegnać. Osmółka w tym czasie ruszy do tamtej jędzowatej suczy z boru i pospolite ruszenie okolicznego diabelstwa zawezwie, by tą ziemie przed tymi plugawymi abstynentami bronić. Jak swoje zrobimy kontaktu z resztą szukajmy. Najlepiej za pomocą jakowych mar niematerialnych, bo najszybszy i najbezpieczniejsze przekazywanie wieści będzie. Ja w tym czasie postaram się opóźnić ich wymarsz i w poselstwo pójdę, by dialog opóźniający czynić i sabotować tamtejsze zapasy żywności. Jeśli mnie puszczą ruszę w kierunku Mości Lewka, by nasz główny cel pilnować Coś jeszcze ustalać chcemy, czy Osmółke opatrujemy i w sen zapadamy?
 
Lynx Lynx jest offline