Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2021, 14:49   #130
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Miami; Downtown; dzielnica wieżowców; wieżowiec Nakatomi Plaza

Czuła się dziwnie wspinając się na kolejne stopnie wieżowca. Jakby wkraczała w czyjąś osobista przestrzeń bez jego zgody. Życie zdawało się wylewać z pozamykanych lokali na przestrzeń korytarza i otaczać ją ze wszystkich stron. Trochę żałowała, że nie udała się z Ritą do tamtego klubu, ale w sumie… czy czułaby się tam lepiej? Wątpiła.

Po dłuższej chwili zapukała do drzwi, za którymi kryć się miał wskazany jej zbieracz staroci.

- Dobry wieczór. Jestem Roxy, lekarka. - Przedstawiła się już odruchowo. - Charlie Zdradziła mi, że zajmuje się pan kolekcjonowaniem przedwojennych skarbów. - Powiedziała tak pozytywnie jak tylko była w stanie w obecnej sytuacji.

Nim się obejrzała siedziała na jakiejś poduszce z kubkiem parującej herbaty, a przynajmniej miała nadzieję, że tym był ten napar.

- Jakiś czas miałam okazję trzymać przez chwilę zdjęcie przedwojenne, na którym widniało laboratorium .. podejrzewam, że nuklearne. Byłam ciekawa czy ma Pan może w swoich zbiorach coś co pomogłoby zidentyfikować tamto miejsce. Zaciekawiła mnie bardzo piramida, która się na nim pojawiała. - Opowiedziała gospodarzowi o swoich poszukiwaniach, ciekawa czy ten zechce jej jakoś pomóc.
 
Aiko jest offline