Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2021, 20:35   #128
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kampus Politechniki

Starszy Brujahów musiał mieć krętactwo we krwi, połączone na dodatek w całość z rozlicznymi paranojami, ale wsłuchana w jego słowa Sowińska nie mogła się oprzeć wrażeniu, że Krzykacz pozwolił sobie w stosunku do intruzów na odrobinę sympatii. Och, bez wątpienia nadal planował w myślach odpowiednie użycie angielskiej koterii jako narzędzi we własnej grze o wpływy i pozycję wśród Spokrewnionych, ale przynajmniej nie emanował otwartą wrogością ani nieżyczliwym sceptycyzmem.

- Muszę przyznać, że nasza konwersacja okazała się dla mnie nieudawaną przyjemnością – zełgała gładko Alicja – Zapewniam, że jesteśmy gotowi podzielić się każdą nową informacją i na pewno pozostaniemy w bliskim kontakcie. Rozwiązanie tej zagadki leży w naszym interesie, bo im szybciej zakończymy dochodzenie, tym szybciej będziemy mogli powrócić do własnych domów.

Ventrue spojrzała porozumiewawczo na Kordiana i Phillipa, skinęła im nieznacznie głową sugerując, że nadszedł już czas na opuszczenie kampusu.

Spojrzenie Kainitki z natury było neutralne w swym wyrazie, ale kiedy jej wzrok spoczął na oczach Czarodzieja, wampirzyca pozwoliła sobie na błysk aprobaty dla wcześniejszych dywagacji Tremere.

Bestia drzemiąca w jej podświadomości wydawała z siebie coraz głośniejsze pomruki, dekoncentrując niczym uwierający w bucie kamień.

Mistrzu, myślę, że przywiązanie do klimatu gry wymaga, aby Sowińska w końcu się czegoś napiła. Zdecydowałem, że Ventrue toleruje wyłącznie krew ludzi nieuleczalnie chorych, więc będę potrzebował jakiegoś namiaru na kielecki szpital, gdzie trafiłby się dawca. Chcesz rozpisać tę scenę w detalach czy przetestujesz coś tam, by stwierdzić jak poszedł mi feeding? Jakby co, w zależności od choroby dawcy Alicja odczuwa potem różne efekty uboczne, możemy to omówić na PW w razie potrzeby.


 
Ketharian jest offline