Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 00:36   #59
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Pół godziny temu zakończyłam przyjmowanie kart i historii postaci. Wszem i wobec ogłaszam, że żadnej, nawet najlepiej napisanej postaci przysłanej do mnie po północy już czytać nie będę.

Wyniki rekrutacji powinny być jutro w godzinach popołudniowo-wieczornych, ale uprzedzam, że w najgorszym razie mogę się spóźnić o jeden dzień. A ponieważ jesteście dobrze ułożonymi userami wiecie też, że nie wypada pytać co chwilę o to kiedy pojawią się wyniki lub próbować podstępem dowiadywać się ode mnie kto się dostał, a kto szans nie miał

Po ogłoszeniu wyników będziecie mi musieli dać trochę czasu na poskładanie pewnych rzeczy do kupy. Najpierw założę komentarze, żeby gracze mogli się wypowiadać już w ważnych kwestiach i tam ustalimy resztę. Tak więc raz jeszcze - cierpliwości, cierpliwości, cierpliwości. Czekałam na Was sporo czasu, teraz Wy poczekacie troszkę na mnie
 
Milly jest offline