Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2021, 20:05   #742
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Na plaży
Podał jej numer na posterunek

Powrót do domu
No to szybko poszło z przejściem do rzeczy -pomyślał Daichi kierując wzrok na sufit jakby miał tak natrafić na jakąś siłę wyższą. Na razie tylko zaparzył herbaty rumiankowej.
- Cóż... I tak zamierzałem wam dzisiaj wyjaśnić... - zaczął -[i] Co do większości rzeczy moja odpowiedź brzmi "Sam chciałbym wiedzieć". Różni tacy sławni, potężni i/ lub nawiedzeni z jakiegoś powodu postanowili rozegrać między sobą batalię o wpływy. Akurat w tym mieście. I padło żeby wciągnąć w to mnie kiedy akuratr byłem na służbie. Dlaczego i jak - nie mam pojęcia, albo szukam odpowiedzi, choćby po to by walnąć kogo trzeba po tym zakutym łbie. W imieniu Prawa lub Zdrowego Rozsądku.
I tak m.in. szukamy cholernej Korry. I jak przodkowie dadzą to przysięgam, że zdzielę ją po tym durnym łbie. Ale to tylko jeden oszołom do ogarnięcia.

Co do stryja... Cóż jestes na to na tyle dorosła. Rin w sumie też powinien wiedzieć. Tak Kohaku, jestem z Ba-Sing-Sei. I tak mam młodszego brata, a także starszego. Nie utrzymujemy tak bardzo kontaktu, że dopiero niedawno dowiedziałem się, że mój ojciec, a twój dziadek nadal żyje. I nie tylko wasza matka zwiała z domu. Zwiałem jak miałem 16 lat ze złotej klatki zwanej klan Zhengów- jeden ze starszych wojskowych rodów w Ba-Sing-Sei. Czy raczej zwiałem ze złotych koszar. Pudła... Nadążasz póki co, córa?

Jeśli zastanawiało cię czemu przy mnie tak często podejrzani o stosowanie przemocy domowej się potykają, to dlatego, że to znam na własnym przykładzie.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline