Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2021, 19:47   #744
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Hideki przepuścił Blask i zaczął jej opowiadać
- To sama Aiko uratowała Aibo, właściwie bez niczyjej pomocy pokonała setkę bandytów Deski. I zatopiła bojowy okręt. A wiesz co najlepsze? Mam teraz darmowe bilety na wszystkie koncert Aibo

Daichi.

Kohaku patrzyła na ojca mrugając powoli.
- Ja domyślałam się, że z twoją rodziną było coś nie tak, ale stawiałam na piratów albo triady. Ale… nie pomyliłam się mocno. Tylko czemu awatar zaginął. I jak można zgubić Korę. To kawał baby. I jak, zrobili loterię TAK SIĘ NIE ROBI. LUDZIE MAJĄ SWOJE ŻYCIE. NIE MOżNA IM GO TAK NISZCZYć. – nagle z furią otworzyła drzwi. Stali w nich Rin, Fuyu i Tsuruchi. Dzieciaki salutowały, a Fuyu miała na renkach Lagoona. Tsuruchi była w stroju sprzątaczki
- Pomocnicy drużyny awatara meldują się na rozkaz. – zawołały dzieciaki.
- A ja tu tylko sprzątać przyszłam, bo babcia kazała za kaucję no i odwiedzić Kohaku, bo teraz mnie wpuści… I nic nie słyszałam!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline