Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2021, 17:02   #293
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Leczenie i Wyjaśnienia
Helena stękała i jęczała, ale May pomogła w leczeniu i po chwili Catówna-teraz-Ravenowa była cała i zdrowa, choć Samuel nie był pewien czy ona w ogóle była ranna, bo krew pachniała syropem wiśniowym.
Lady Olvier otrząsnęła niezrozumienia tego co tu się dzieje i zawołała braci Nowickich, Elryków, Samuela i Mustanga.
- A teraz złożycie wyjaśnienia z tego co tu się dzieje, i pamiętajcie, że okolicę otoczyła kompania piechoty uzbrojoną w CKM’y i cholerny czołg. I mam też swojego alchemika, bardzo groźnego
Leslie podbiegła do niej i zawołała.
- Nie skrzywdzisz mojego Consiliere
- Nie mam zamiaru, ale on jest mi winien pewne wyjaśnienia - rzekła spokojnie.
W międzyczasie przyjechała karetka i odeszli na stronę (do zaproszonych przyłoczyły się Sao, Ilena, May, Riza i Leslie, co spotkało się z poważnym westchnieniem generał).
- Teraz grzecznie wyjaśnicie mi, czemu pan były prezydent i, dwie xingijskie księżniczki i nasi obaj bramni alchemicy i chuj wie kto się tu kręci, zajmują się ślubem córki idioty generalnego, i jaki ma to związek z tym, że na granicy z DRACHMĄ kręcą się potwory!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 23-06-2021 o 18:41.
Slan jest offline