Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2021, 19:43   #747
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Daich
- Loteria, konkurs czy inna wyliczanka, bo nie wiem jak Asami wybrała zwykłego porządnego policjanta do tej roboty. – krzyczała Kochaku, gdy Tsuruchi przecisnęła pomiędzy nimi i zaczęła myć podłogę. Nadal miała na oku przepaskę.
- Ale tata jest wspaniałym policjantem. – zawołał Rin.
- Kohaku – rzekła Fuyu z pełną powagą – Po mojej mamie Pan Daichi jest najlepszym policjantem na północy, a może i na świecie. .
- Tata ma nosa i na pewno pomoże odszukać Korrę, nawet jeśli staną mu na drodze Równiści, Zacheer i księżniczka Azula – dodał Rin.
- Równistów już nie ma, Zaheer gnije w pudle, A Azula, jeśli żyje, jest zgrzybiałą staruchą. Tata będzie tylko informował panią Sato, prawda?

Aiko

- Enkh to stuknięta policjantka, która pracuje z moją siostrą. Ważne, że nie przeszkadzała – rzekł Hideki.
Nagle w otwartych drzwiach stanęła sama Aibo.
- Witam, przyszłam was odwiedzić
Hideki wybałuszył oczy.
-[i] Yyyhuuukhhyy ukhyy!/i] – rzekł Hideki i znikł w kuchni
Oh, nie wiedziałam, że twój brat ma problemy z mową. Czy mogę jakoś pomóc – zapytała Aibo.
- Nie, Hideki jest po prostu po szczeniacku w tobie zakochany – Wyjaśniła Blask.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline