Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2021, 06:34   #24
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Edge zwrócił się w stronę niebieskowłosej. Wyraz jego twarzy nie zmienił się. Wzrok miał twardy, ale ona, ku jego zdziwieniu, wytrzymała spojrzenie. Musiał jej to przyznać, była niezła. Łowca schował blaster do kabury, popisując się przy tym kolejnym skomplikowanym młynkiem.

- Jak sobie wasza wysokość życzy - ton głosu Allcaxa nie był ironiczny, choć też trudno go było brać za całkiem poważny. - A my jeszcze sobie pogadamy - obiecał pani kapitan, celując w nią palcem.

Edge rozejrzał się jeszcze pobieżnie po pobojowisku. Normalnie poświęciłby temu trochę więcej czasu, licząc że w jego ręce wpadnie jakiś interesujący łup. Plac boju należał przecież do nich. Tamci tchórzliwie zwiali lub leżą martwi, razem ze swoim szefem. Kto mógłby im teraz zagrozić? Z drugiej strony na tej planecie trudno było liczyć na porządny sprzęt. Myśl ta pomogła mu w odżałowaniu i powstrzymaniu się od szaberku.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 24-06-2021 o 09:49. Powód: zmieniony szyk zdania
Col Frost jest offline