Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2021, 20:03   #27
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
"Cóż to za abominacja?" pomyślał Edge, widząc statek należący do Rot.

Były imperialny nie raz i nie dwa widział jakieś graty, pozlepiane byle jak z części różnych pojazdów, niekoniecznie tego samego typu. W tym przypadku, musiał to przyznać, twórca miał jakiś plan. Wykonanie, na pierwszy rzut oka, nie było najgorsze, ale sam pomysł... przerażający. Jak można było YT-1300, właściwie symbol Rebelii, połączyć z myśliwcem TIE?

Edge'a martwiło jednak jeszcze pewna praktyczna kwestia. Taki pojazd cholernie rzuca się w oczy. Nie ma mowy żeby dało się nim poruszać niezauważonym, a zapewne jeszcze patrole Nowej Republiki będą nim szczególnie zainteresowane. Lyda Rot zdawała się potwierdzać przypuszczenia Allcaxa. Była zadufana w sobie, działała w sposób nieprzemyślany i nie potrafiła pozostawać w ukryciu. Musiała się rzucać w oczy, pozostawać w centrum uwagi, to było silniejsze od niej. Nie najlepiej to wróżyło ich zadaniu...

Wnętrze pojazdu miało swojski dla Edge'a klimat. Wracały wspomnienia służb na imperialnych transporterach, krążownikach, a nawet niszczycielach. To było dziwnie kojące. Rozładowało nieco nerwy ex-żołnierza i na chwilę zapomniał on o niebezpiecznej, również dla własnej grupy, pani kapitan. A przynajmniej tak by było, gdyby nie unoszący się w powietrzu zapach...

Mimo to przyjął od niej puszkę napoju, ale jej nie otworzył. Odłożył ją najbliższą półkę, a sam zajął miejsce obok, stojąc opartym o ścianę, w pewnym dystansie od pozostałych. Skrzyżował ręce na ramionach i spoglądał spode łba na całe pomieszczenie. Na pytanie Rot nie odpowiedział. Nie lubił się powtarzać.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline