Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2021, 09:36   #33
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Historia statku... Historia Kici (co za nazwa) była nawet interesująca, choć Edge nie wierzył w tę część o byciu kochanką Moffa, co wyraził cichym prychnięciem. W swoim życiu nie miał zbyt wielu okazji do rozmowy z jakimś dostojnikiem Imperium, w zasadzie to nie miał ich wcale, ale poważnie wątpił, by jakikolwiek z nich mógłby się zainteresować kimś takim jak Rot. Wyszczekana, wulgarna, brudna... Po prostu dwa różne światy.

Rozmowa Lydi i Lyn nie wydała mu się interesująca, słuchał mimo woli, czekając aż się zakończy. Wreszcie sam przemówił:

- Skoro wstępne oprowadzenie po... Kici - Allcax westchnął - mamy już za sobą, może nam wreszcie zdradzisz czemu ten Duros-idiota chciał cię sprzątnąć i nas wszystkich przy okazji? I ilu podobnych idiotów wpieniłaś na planetach, na które lecimy?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline