Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2021, 19:31   #295
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Generał słuchała uśmiechając się nieco i mrugając powoli. Z biegiem czasu uśmiech stawał coraz zimniejszy, aż czuć było lodowaty wiatr bijący z Briggs.
- Po pierwsze, nie wiem po co przylazł tu cały ten babiniec, naprawdę, musicie bronić swoich facetów przede mną? Czuję się z tego powodu równie dumna co zażenowana. Nie wiem jak wy, ale ka nie chciałabym, aby mój facet wszędzie łaził za mną, aby mnie chronić – gdy to mówiła, za rogu pobliskiego budynku wyjrzała postać w kapturze, ale gdy Olvier spojrzała w jej stronę, już znikła.
- Co do mnie, jestem tu w sumie, aby porozmawiać o takiej bestii, bo jest generał świetną fechmistrzynią – Rzekła Ilene
- Jestem szermierzem natchnionym i szkolił mnie sam Razmusen, jeśli Pan-kwiat coś wysnuje, to wykastruje, więc pomogę – potem wzięła głęboki oddech.
- A teraz podsumowując. Alchemicy z Drachmy pozazdrościli alchemikom z Amestris konszachtów z przedwiecznym upiornym złem, więc odkopali przedwieczniejsze upiorniejsze zło, jakby mało było trzy milionowej armi i dziesięciu tysięcy czołgów. – masowała się między oczyma.

__________________
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline