Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2021, 10:35   #260
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
- I co teraz? - zasępił się Bardin.

- Dużo ich, ale nie to mnie martwi. Co innego zabić wroga, gdy ten cię atakuje, ale kobiety i dzieci... spodziewałem się, że znajdziemy jakąś bandę tych bydlaków obozującą przy ognisku - rozłożył dłonie.

- Ale tak... sam nie wiem, co robić... zostawić ich, to będą nadal napadać, a z dzieci wyrosną tacy sami kanibale... zabić samych mężczyzn? Może by dali sobie radę i wyżyli bez nich, ale może to wyjdzie na to samo, co zabić ich od razu... przydałoby się zakraść i rozeznać. Tyle, że to najlepiej zrobić wieczorem, a znowu co z resztą naszych towarzyszy? Jedno jest pewne, atak frontalny nie wchodzi w grę. Ta jaskinia mnie interesuje. Widać, że to jakieś ich specjalne miejsce.
 
Gladin jest teraz online