Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2021, 08:16   #142
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
- Słuchaj bratku co Ci powiem. Za mną jeno śmierć znajdziesz od band ordyńskich, a które pozostałościom hordy, którą skromnie się chwaląc JA! sam rozpędziłem za to że mej wspaniałości nie uznali i co ważniejsze trunkiem mnie nie uraczyli. Dlatego powiem tak. Po pierwsze Jako Bohtyr Rzeczpospolitej gorzałkę i wszelki inne napitki rekwiruje prawem wojskowym. Po drugie zawrócisz wóz swój i mnie do Gruzdowa dowieziesz gdzie prawdziwie potężna armia się zbiera. Po trzecie słuchaj się i mi nie przeszkadzaj to dusze zachowasz, a jeszcze za towar i swe usługi zapłatę otrzymasz, a jak zadowolony będę to i posadę kwatermistrza Ci załatwię. Najważniejsze twej duszy nie tknę i tak mało warta. Przysięgam na swą diablą naturę, że słowa dotrzymam i przypominam diabeł nie kłamie. Zadowolony?- zakończył pytaniem tyradę do Żyda Pan Otyły.

Choć czekał co mu człeczyna odpowie cierpliwie, to już jednak na wódeczkę się nastawiał. Plan miał prościutki. Zwerbować woźnicę, a sam się na wozie ułoży. Czuł cały czas wezwanie mentalne od tego czegoś co zeżarł, więc wypada opowiedzieć, jednakże trzeba poczynić odpowiednie przygotowania. Jaźń ma mu gdzieś odlecieć może to by wrócić do ciała musi mieć odpowiednią hmm kotwice. Wierzył, że jak uśnie wtuliwszy się antałek gorzałeczki to i do powrotu będzie miał motywacje, byle tam u "przyjaciela nieznanego" za bardzo nie zostawać. Może ta krótka eskapada odpowie na pytań parę.
 
Lynx Lynx jest offline