Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2021, 12:14   #318
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Walczyliście z kultem kanibali? - zapytał ksiądz. - Synu wy tylko zmierzyliście się z ich przywódcą. Wygraliście, tego wam nie można odmówić, ale walczyć z kultem... nawet się do tego nie zbliżyliście. Oni nie działają w zaułkach. Oni w biały dzień powiększają swą władzę, obejmują urzędy, zasiadają w kongresie... Nawet my przy swoich zasobach nie jesteśmy w stanie zneutralizować ich. Połowy ich agentów nawet nie znamy. A to tylko jedno z zagrożeń. Nie wspomnę już o pomniejszych kultach czy sektach. Tak mamy co robić. I dlatego jeśli gdzieś musi przyjechać oddział czyścicieli to czyści wtedy definitywnie. Nie zostaje wtedy nikt wzbudzający choćby cień podejrzenia. I wierz mi, przy nich ja jestem wcieleniem wdzięku i ogłady.
 
Mike jest offline