Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2021, 11:25   #297
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Maszynownia „Gwiazdy Tabadabu”

Żałosne ciało z mięsa zawodziło kolejny raz. Organiczne oko Ramireza mrugało często starając się uniknąć wyświetlanych wewnątrz pancerza komunikatów.

Dłoń zaciskająca się na spuście zatrzymała się na moment.
Ramirez nie mógł się skupić. Większość strzałów pudłowała. Marnował jedynie amunicję.

Gdzieś na peryferiach zakresu widzenia stanowisko z ciężkim lasgunem zniknęło przykryte zwałami chaotycznej tkanki.

- Odwrót... odwrót... - nadawał jedynie bez ładu i składu na wewnętrznych częstotliwościach.

W pewnym momencie w kanale zrzutowym techprezbiter stracił równowagę. Nie mógł oddychać jakby coś owinęło swój ogon wokół jego szyi. Myślał nawet, że za chwile jego iskra zasilili wieczny ołtarz wiedzy. Nawet nie wiedział czyja dłoń owinęła jego potężne pancerne ramię i szarpnęła nim w stronę drogi ewakuacji. Oczy zalewał słony pot. Obraz zdawał się być przykryty czerwonymi komunikatami. Maszynownia przepadła... Przynajmniej na ten moment.

Mechanika:
Zaległy rzut na szaleństwo: 1k5 = 1
Ramirez pozostanie umiarkowanie szalony.
Rzut na otrząśnięcie się ze strachu: 99/37 - oględnie mówiąc: nie udało się otrząsnąć ze strachu.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-07-2021 o 11:54.
Mi Raaz jest offline