Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2021, 09:55   #186
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, wiem, że raz już to zrobiłem, ale gwoli formalności chciałbym się pożegnać raz jeszcze. Jestem na LI dość nowy, więc wszedłem do gry bez specjalnych uprzedzeń wobec Mistrza o specyficznej reputacji, teraz jednak nie czuję się potraktowany dość poważnie, aby dalej czekać na jakiś bieg akcji. Tym samym raz jeszcze dziękuję za wspólną zabawę, było mi zwyczajnie przyjemnie. Myślę, że jako drużyna (ta, która się ostała) mieliśmy spory potencjał do side questów politycznych oraz wpickiego PvP w formie kataniccy ortodoksi kontra elfi wichrzyciele. Kryształy Czasu to mój ulubiony system (wiem, jestem nieuleczalnie sentymentalny), dlatego bardzo mi szkoda, że tak to się skończyło. Kethrys pójdzie sobie do szufladki i jestem pewien, że kiedyś jeszcze wychynie na światło dzienne w innej przygodzie.

Powodzenia w innych sesjach (kto wie, może się jeszcze gdzieś spotkamy).
 
Ketharian jest offline