Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2021, 13:54   #760
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
W domu Aiko

- Oj, przykro mi bardzo Aibo – powiedziała Aiko – Masz piękny głos i mam szczerą nadzieję, że znajdziesz jakąś wytwórnię. W sumie jestem członkinią Bractwa Dwóch Światów, jeśli chcesz, to mogłabym porozmawiać z przyjaciółmi i sprawdzić, czy chcieliby pójść dla Ciebie do sądu. Ta decyzja „nie jesteś człowiekiem, więc dla nas nie śpiewasz” pachnie mi dyskryminacją rasową i jest czymś, czym mogliby się zainteresować nasi prawnicy. Przemyśl to, dobrze? - spytała z lekkim uśmiechem.

Rozmowa z Doktor Szept

- Pani Doktor? - spytała Aiko niepewnie – Może moje tkanie wody mogłoby coś poradzić na rany? Możemy przynajmniej spróbować, dobrze? – jej ręce powędrowały do bukłaków, w których jak zwykle trzymała wodę.
 
Kaworu jest offline