Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2021, 16:58   #762
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wynajem mieszkania

- Ależ Oczywiście, bardzo mi to pasuje - Uśmiechnął się przesłodko do kobiety - Czy mogłaby Pani sprawdzić czy wszystko w umowie się zgadza i pomóc mi wyliczyć za jaki okres z góry bym zapłacił jeżeli wpłacę Pani całe Ryo ? Jak szanowna Pani Kamieniczniczka raczyła zauważyć mam pstro w głowie a wiatr między uszami hula - Poprosił Panią adwokat świetnie się całą sytuacją bawiąc.

Umowa z Doktor Szept

Migmar przyjął bardzo poważną pozę i minę podskórnie wyczuwał że to coś istotnego gdy się odezwał brzmiało to jakby recytował wiersz:
- Ja Migmar Dorjee, Czerwoonoki Pierun, Tkacz muzycznego wiatru w pełni świadom na ciele i umyślę ofiaruje duchowi znanemu mi pod mianem policyjnej patolog Doktor Szept rok swojej energii życiowej w ramach równoważnej wymiany. Jest bowiem cenną sojuszniczką służb policyjnych pragnę więc aby była w pełni sił, tą ofertę z własnej nieprzymuszonej woli. - Zakończył uroczystym tonem.
 
Brilchan jest offline