Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2021, 14:08   #381
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Franek siedział spokojnie w aucie i wachlował się kapeluszem. Starał się robić wrażenie kogoś znudzonego i niezbyt zainteresowanego okolicą. Co jakiś czas rzucał jednak spojrzeniem w tylne bądź boczne lusterko, które wcześniej ustawił tak, by móc obserwować czarnego Citroena. Sporadycznie spoglądał też w kierunku budynku stacji.

Bardzo chciałby się przekonać czy stojący w większej odległości samochód ma te same tablice, co tamten widziany w Montauban. Niestety nie mógł się do niego zbliżyć, nie wzbudzając podejrzeń. Miał już jednak pomysł jak tego dokonać później, a był on nadzwyczaj prosty.

Jeśli Citroen ruszy za nimi w trasę, Franek zamierzał stanąć na poboczu drogi i udać awarię. Czy tamci postanowią się zatrzymać i udawać chętnych do pomocy, czy po prostu przejadą obok, dadzą agentom możliwość do sprawdzenia ich tablic. A jeśli zatrzymają się znów w dalszej odległości to Adamski i Bella będą mieli pewność, że są śledzeni.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline