Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2021, 16:59   #50
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Umięśniony, Mirialan zacisnął spróchniałe zęby i pięści, kiedy usłyszał prowokację Allcaxa, dwójka jego przybocznych zdało się rozśmieszyła się tą kpiną. Gość spojrzał prosto w oczy, weterana i wskazał go oskarżycielskim palcem, ledwie trzymając nerwy na wodzy.

-Radził, bym uważać na słowa.- powiedział sucho i gniewnie. Egde zmierzył go wzrokiem, wiedział, że wygrał.- Nie mam czasu na takich rozwydrzonych staruchów. Pamiętajcie, że nie jesteście u siebie. My Jotuni mamy jasne zasady, co robić z takimi przemądrzałym gośćmi. Udamy się do kwater Adara, ale jeśli będziecie równie wkurwiający jestem pewien, że wypuści was przez śluzę na odpadki… wiele roboli, którzy nie znali swojego miejsca tak skończyło. Jeszcze tydzień temu.

Lyda rozluźniła się i zdjęła palce z blastera. Spojrzała krótko na Egde’a i uśmiechnęła się cicho, ciesząc się, że robią się coraz bardziej zgraną i efektywną drużyną.

-Prowadź i postaraj się już nie otwierać ust. Strasznie z nich cuchnie.

Żółty tylko spojrzał na nią jak rozwścieczony drapieżnik, ale po chwili spuścił wzrok, obracając się i machając ręką, na znak, że mogą za nim podążać.

Cytat:
Jakoś nie mam dziś siły, żeby przejść od razu do wizyty do Adara. Niech Emrei doda swoje reakcję a Lyn opisze, czy dalej siedzi schowana. Lyn może również, za pomocą Johnego aktywować reeboot Kici- nie zostanie to zauważone przez Kartel.
 
Pinn jest offline