Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2021, 15:11   #768
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mieszkanie

Dorjee był bardzo zadowolony skłonił się głęboko kamieniczniczce a drugi jeszcze głębszy ukłon złożył Pani Adwokat. Ikki dostała buziaka - O jak fajnie! Obiecuję że będziesz ze mnie dumna zachowam się na tej imprezie jak uosobienie klasy i dobrego smaku

- A co w tym złego Panie Marko ? Wszystko się dobrze się ułożyło- Młody tkacz wiatru był naprawdę zachwycony nigdy wcześniej nie miał mieszkania które mógłby urządzić po swojemu tylko cele którą dzielił z innymi mnichami był więc pełen entuzjazmu!

W kostnicy

Migmar zaczął szczękać zębami i objął się ramionami z chłodu - Tttttooo pppani pppomoże ? Cccciesze sssssie że mmmogłem pppomóc- Skrzywił się słysząc drżenie własnego głosu wziął głęboki wdech nakazał sobie spokój...

- Czy oprócz skrócenia życia, co zrobiłem świadomie i nie żałuje... Czy będą jeszcze jakieś inne efekty ? Bo mówiła Pani coś o wymianie... Podoba mi się to co zrobiła ta osoba na A i jeżeli dożyje starości to sam wybiorę się do świata duchów więc nie ma co żałować roku energii życiowej wydanej w dobrym celu i tak pewnie zmarnowałbym go na głupoty - Roześmiał się choć wciąż czuł chłód w duszy.

Szkolenie

Muzyk roześmiał się w kułak słysząc wieloznaczny komentarz o moczopędności i pytanie Daichiego. Gdy starszy stopniem się przedstawił Tkacz Wiatru zrobił podobnie:

- Młodszy Posterunkowy Migmar Dorjee z z Zachodniego Posterunku! Czy mógłbym poprosić Panią Major o informacje na temat programu naszego szkolenia ?- zakończył pytaniem.
 
Brilchan jest offline