Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2021, 21:38   #305
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Jestem specjalista od wybuchów, generale Armstrong, wiem kiedy unikać ognia. Jakkolwiek nie do końva zgadzam się z tą opcją, to dostrzegam zalety w trzymaniu się z daleka od źródła ognia - zazezował na Szkapę.
- A JA!? Jestem Alchemikiem! - zaprotestował Stanisław.

Młodociany mechanik skorzystał z okazji, żeby szepnąć do Leslie:
- Ależ Donie to dobra okazja, żebyście małym kosztem zyskali przysługę u Mustanga. Jesteście przecież tutaj najbardziej kompetentnym nabytkiem - siła, zmysł przestępczy i dobre serce. Sao jest strasznie emocjonalna i łazi z tym szerściuchem, a May... słabo znam. To ryzyko.
W po za tym będziecie mogli powiedzieć generał Armstrong "JA nie zostaje bo mi każecie, ale dlatego, że jako człowiek odpowiedzialny zadbam o bezpieczeństwo pozostałych. Albowiem świętej pamięci pan Greed dbał o swoich nie?"
To chyba dobra opcja nie sądzicie Donie? W po za tym trzeba nam wyciągnąć jedną rzecz...
trochę ubarwił, ale uznał, że obecność Leslie przy pani Rizie będzie mieć swoje zalety. Powinna sobie poradzić z ludzkimi napastnikami śpiewająco. I lepiej nie trzymać dwóch Armstrong za blisko siebie.

Potem odchrząknął i oświadczył głośniej:
- Generale Armstrong, właśnie Don Leslie stwierdził, że chcę razem ze mną poznać tego waszego Alchemika, żeby samej ocenić sytuacje. Tym bardziej, że nawet nie powiedzieliście, czy jest Państwowy

Nowickiego zdziwiło oświadczenie Edwarda. Nie wiedział co bardzie, że Elric zna jakiś obcy język, czy że przyznał mu rację. Nie mógł odpuścić pewnej dozy sarkazmu z klaśnięciem i spojrzeniem w niebo:- O Święta Panienko, Państwowiak przyznał rację mojej skromnej osobie. O radości!
Swoją drogą to nieźle skorzystaliście na podróży, że podłapaliście języka. Zachęcam do kontynuacji tak PRAKTYCZNEJ nauki. Popytam rodzinę kto się podejmie, a stawkę omówimy.


Czemu ma nie wydoić Państwową kieszeń?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline