Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2021, 21:53   #309
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Stefan - Przed Bitwą
Uznał, że mimo wszystko nie ma co wkopywać Edwarda w coś co było tylko fałszywym oskarżeniem. A po drugie- nawet jakby go wkopał to nic nie zyska (po za dokonaniem, a to za mało). Po trzecie- może właśnie zyska dług wdzięczności.
- Pan Edward chyba marnie ma ze zrozumieniem ze słuchem jeszcze w moim języku. A w sumie... pani Winry przy tym nie było jak moja rodzina o tym gadała, ale cóż... Zupa z Kaczej krwi nazywa się u nas "Czarną Polewką" i podaje się ją kiedy daje się komuś kosza. Co by wskazywało, że pewno nic z tego nie wyszło, a ojca dzieci tych bliźniaczek trzeba by szukać gdzie indziej. Pewno zobaczyły jak pan Edward rysuje i im się odechciało.

Spojrzał na Leslie z uznaniem choć nieco mina mu zrzedła na hasło "Siostrzyczki": - Rozumiem Donie, że obiecujecie objąć nienarodzone dzieci swoją protekcją. Bardzo szlachetnie i ten...

Spojrzał na Stacha, który stał poczerwieniały na twarzy i z trzęsiawką. Widocznie bardzo go zabolało, że został odesłany do kuchni z babami. I miał rację.

Przed bitwą- Stanisław
"Pankwiat"? Stanisław poczerwieniał na twarzy od takiego dyshonoru. Co to ma być?! Postawiono go poniżej słabych kobiet? A jego umiejętności poniżej 15-letniego gówniarza?!
- Chwila co to ma być?! wrzasnął.
- Stach nie pogarszaj... - uprzedził Stefan znudzonym tonem. - Przynajmniej jeden Alchemik zostanie na tyłach. I tak jesteś bardziej Znachorem. W dodatku na specjalizacji poł...
-ZAMKNIJ SIĘ!
-Ech... No i co z tego że robiłeś za położnego? Co z tego, że jesteś facetem? Fach masz w rękach! I to pewniejszy od Państwowiaków. Żołnierz po wojnie idzie na bezrobocie, a dzieci rodzą się w każdej porze. Płeć ma się najmniej do wartości umiejętności.
U nas Znachor przechodzi chrzest bojowy najczęściej asystując w porodzie. Mniejsza ludzki czy zwierzęcy. Grunt czy się porzygasz lub nie. I dycha, że Panstwowiaki by się pożygały na porodówce. Przy amputacji nogi Filipa też nie rzygnął. No wsparcie medyczne się przyda.
-Co ja mówiłem?!
- złapał młodszego za kołnierz. Nie dbał po jakiemu mówi - Uwzględnisz chociaż raz, że masz siedzieć cicho kiedy ci mówię?! Potem wszystkim się narażasz -jego głos przeszedł w falset.
- Uwzględniłem - oświadczył Stefan z uśmiechem kiedy lądował po zaserowaniu starszemu kopniaka w krocze. - Dobra środki zapobiegawcze powzięte, to mogę zająć się resztą.

Podziemia
- Pan ma jakieś imię? Jak mam wołać? - zagadnął śniadego mężczyznę. Próbował wypatrzeć w dziewczynie ubranej na biało coś co by wskazywało na niebezpieczeństwo. Ręce trzymał na granatach.
- Hej, Waszmość. Śmiem wątpić żeby coś co rozwala mur było słabą dziewczyną na jaką wygląda. Może będziesz mieć swoją chwilę…
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline