Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2021, 07:43   #35
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Przychylam się do głosu Dhratlacha. Sam głosowałem na początku na Die Hard, a teraz wolałbym Chameleoline.

Co daje nam Die Hard? Apitude Toughness, czyli tańsze szkolenie w talentach takich jak:
Sound Constitution (1 punkt życia) -> za 300PD zamiast za 450PD
Hardy (bardzo dobry talent przyspieszający leczenie) -> za 600PD zamiast za 1200...

No i rozwój cechy Toughness za połowę mniej PDków. 250 zamiast 500 za pierwsze +5. Z tego akurat ja mógłbym skorzystać jako psionik, który z natury słabowity jest... aczkolwiek świadomie wybrałem drogę słabowitości w tej sesji.

Co dają nam Chameleoline Cloak?
+20 do testów skradania (dla mnie bez różnicy, bo nie jestem postacią skradajacą i z tym bonusem będę mieć ze 33%, ale dla niektórych to może być przeskok z 50 na 70%)

-30% do trafienia w nas, jeśli w walce nie wykonam akcji ruchu. Dla snajpera to prawie nieśmiertelność (on zazwyczaj w akcji wykonuje celowanie+strzał).

Dla operatora broni ciężkiej też (brace + full auto).

Dla mobilnych postaci daje to ciut mniej, ale nadal daje. Mnie da to dużo więcej niż te +5 do toughnessa, które i tak musiałbym kupić.

Nic nie da naszemu tankowi (Arvelus). W zwarciu płaszczyk nie procentuje. Z drugiej strony nasz tank ma już apitude toughness... więc wiele nie traci. A może akurat chciałby się zakradać?

Co zaś do broni to chcę zauważyć, że tylko Weapon Specjalist może sobie dobrać na start naszą Favoured Basic Weapon, a Heavy Gunner może dobrać na start naszą Favorued Heavy Weapon. Dlatego sugeruję, żeby to te dwie osoby wybrały w imieniu naszego regimentu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline