Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2021, 19:22   #48
Rey
 
Reputacja: 1 Rey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputacjęRey ma wspaniałą reputację
@Nami

Mam wrażenie, że źle się wyraziłem i nie rozumiemy się, to posłużę się przykładem.

U mnie w pracy na przykład, każdy ma dostęp do kursów, literatury itp. Jednak na co dzień, pomijając pandemię, kiedy pojawia się jakiś problem nowy to osoba która znajdzie rozwiązanie po prostu pokazuje je reszcie. Tak samo jak ktoś wpadnie na pomysł lepszego rozwiązania znanego problemu.
I tak cały zespół na tym zyskuje.

I teraz mam zagwozdkę, bo jako nowy gracz na forum mogę mieć bogaty warsztat albo ubogi, a mimo to chęć gry.
I teraz wyobraź sobie, że napisałem postać, wydaje mi się intersująca, ciekawie opisana, ogólnie fajna. Mimo to nie dostałem się do sesji, tak samo do drugiej sesji, do trzeciej...
Wiem, że coś jest nie tak ale nie mam pojęcia o co chodzi.

I teraz jak jestem sprytny to napiszę do MG "Hej stary/stara słuchaj powiedz mi dlaczego mnie nie wziąłeś/wzięłaś do sesji. Co zrobiłem źle, co mogę poprawić?" I jak MG jest uprzejmy to mi na to odpowie szczegółowo może poradzi coś.

Jednak nie trudno mi sobie wyobrazić, że z różnych powodów MG odpisze coś w stylu "inni mieli lepsze/ciekawsze postaci". A doświadczenie podpowiada mi, że sporo osób nawet nie zapyta o feedback tylko uzna po kilku razach, że są persona non grata na forum.

Ale już się zamykam bo tworzę offtop, za co przepraszam również szanowną administrację forum.

Co złego to nie ja.

Edit:
@Nami zwracam honor.
 

Ostatnio edytowane przez Rey : 30-07-2021 o 19:52.
Rey jest offline