Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2021, 17:27   #509
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 28 - 2525.XII.17 mkt; zmierzch

- Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 08.06. Więc jest cały roboczy tydzień na wrzucenie posta.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 12/12 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 8/13 s.ranny (-10);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0);
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 8/12 s.ranny (-10);

Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)


PD



- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za kocią integrację

- Carsten 10 PD za decyzyjność co do dalszych poczyniań zwiadowców

- Carsten 30 PD za ukończenie zadania: patrol poszukiwawczy

- Cesar 10 PD za szybki post

- Cesar 10 PD za integracyjną opowieść przy ognisku

- Cesar 50 PD za ukończenie zadania: posłowanie do Amazonek

- Iolanda 10 PD za decyzyjność co do dalszych poczyniań

- Iolanda 50 PD za ukończenie zadania: posłowanie do Amazonek

- Bertrand 10 PD za wspominki i przemyślenia postaci

- Bertrand 10 PD za decyzyjność co do dalszych poczyniań

- Bertrand 50 PD za ukończenie zadania: posłowanie do Amazonek



Razem:


Carsten 285 + 60 = 345 PD // T 28 ODP 55>60 i 345-100=245 PD

Cesar 230 + 70 = 300 PD

Bertrand 160 + 70 = 230 PD

Iolanda 75 + 60 = 135 PD


---




@Wszyscy



- Oki to jak widać w poście, nieco przewinąłem do przodu aby scalić ponownie drużyne w całość. Od poprzedniej tury (12.15 wlt; rano) mineło prawie 3 dni i teraz na koniec mojej tury jest zmierzch 12.17 mkt.

- Chronologicznie to do sił głównych ekspedycji najpierw wracają zwiadowcy (o zmroku 12.16) a dobę później posłowie (o zmroku 12.17). Ale już to przewinąłem do momentu aż obie grupki wrócą do sił głównych.

- Oprócz tego pomocnicy czwóki BG przekroczyli 100 PD więc coś można im rozwinąć.

- Obie grupki miały niezłą przeprawę przez tą dżunglę. Ale jednak udało sie wrócić do sił głównych. Obie grupki szły innymi trasami więc nie miały jak się spotkać. Dopiero w głównym obozie. Zwiadowcy szli obrzeżami mokradeł (a więc inaczej niż cała reszta) i dopiero jak dotarli do głównej rzeki trafili na ślad ekspedycji i poszli jej śladem. Posłowie dotarli do wodospadu gdzie zastali pusty obóz a następne dwa dni spędzili na maszerowaniu po śladach ekspedycji.

- Co do mechy zdrowienia i leczenia ran to wkleiłem ją na dole posta. Jakiś progres jest jednak dość niepewny i powolny. Generalnie mokradła i dżungla, do tego wysiłek przy maszerowaniu to niezbyt sprzyjają gojeniu się ran.

- W tej turze przede wszystkim chciałbym wiedzieć co kto mówi na naradzie u kapitana. Interesuje mnie zwłaszcza relacja posłów z wizyty u Amazonek. Jakie wieści przynoszą, jakie wrażenia, co proponują od siebie. Do tego co kto proponuje w sprawie zaginionych elfów Ektheliona. Raczej nie zanosi się aby dało się je odnaleźć ale niewykluczone, że się jeszcze gdzieś objawią. No i ogólnie jakie kolejne kroki propunujecie swojemu kapitanowi.



Stan zdrowia rannych z grupy poselskiej o zmierzchu 12.17


Cesar 8/13 s.ranny (-10)
Bertrand 8/13 s.ranny (-10)
Zoja 6/14 s.ciężki (-20)
Togod 4/12 s.ciężki (-20)
Culhan Majo 6/18 (-20)



---


- Chyba tyle ode mnie. Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 02-08-2021 o 14:25. Powód: Edycja PD Carstena.
Pipboy79 jest offline