Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2021, 19:40   #316
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Pod ziemią.
Ilena podała drugie ramię Olivier, tak że niosła obydwoje.
- Nic nie wiem o żadnych waszych planach i przysięgach. Wiem, że ów Wergiliusz i jego pomiot zabił setki ludzi chcących się przedostać do Briggs. W tym Piastian!
Mustang podał ramię Alfonsowi.
- Może zamiast jak wszyscy religianci spisywać ludzi na straty bo bozie i czary pośpieszymy się uratować Stacha? A w ogóle to kim jest ten alchemik? – Roy był poirytowany.
- To był Skar, – wystękał All
- Po kiego chuja sprowadzałaś tu tego świra! – ryknął Roy
- Po takiego, jak widzisz okazał się potrzebniejszy od ciebie. A w ogóle to pomyśl, kogo nazywasz świrem. – odwarknęła Olivier.
- Ten psychol chciał wymordować wszystkich państwowych alchemików
- Po prostu chciał zabić nie tych co trzeba
Ilena zachichotała.
- Wiecie, nadal buzuje mi Ki w żyłach, a do tego zbliża mi się kryzys egzytencjalny, więc wrzeszczenie nad głową w chwili, gdy byłabym w stanie was wszystkich pozabijać, nie jest najlepszym pomysłem.

Na powierzchni

Granat Stefana wybuchł rozbłyskiem, a May cisnęła kamie kolce, które przebiły bestię, a Winry usiłowała ogłuszyć potwora kluczem. Leslie skoczyła mu na plecy i wygięła go do tyłu lecz istota po prostu się zapadła się w sobie i zwróciła się w stronę Leslie.
- Stefano! - zakrzyknęła i wtedy wędrowiec wbił rękę w istotę i… transmutował… nić? Ranę w świecie, która na chwilę rozdarła rzeczywistość. Stwór został weń wciągnięty, ale wszyscy poczuli dziwne lepkie ciepło wymieszane ze straszliwym zimnem.
- Stasieńku. – Sao i May dopadły do Stanisława.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 31-07-2021 o 19:55.
Slan jest offline