Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2021, 15:17   #387
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Franek kiwnął tylko głową "szefowej", na znak, że zrozumiał rozkaz. Usiadł przy wolnym stoliku, tak by móc obserwować jednocześnie wejście do kawiarni, jak i miejsce, w którym stał telefon, a z którego najpierw skorzystał profesor, a potem Annabelle. Zamówił trzy kawy, choć osobiście za nią nie przepadał, ale też zdawał sobie sprawę, że odrobina zbawiennej kofeiny może podreperować jego fizyczny stan.

Gdy profesor znalazł się obok, zagaił uprzejmie:

- A zatem, profesorze, co pan może mi powiedzieć o pana znajomym?

* * * * *

Adamski nie wtrącał się do rozmowy między Belle i dwójką naukowców. Od razu pojął do czego ona dąży i uznał to za dobry pomysł. Im mniej postronnych osób, tym lepiej. Od siebie miał tylko zamiar zaproponować, gdy znajomy profesora już ich opuści, jak najszybciej położyć się spać i możliwie szybko wyruszyć następnego dnia do tych jaskiń. Najlepiej jeszcze przed świtem.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline