Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2021, 19:42   #793
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W kostnicy

- Ale to wszystkie duchy mają ten przymus z umowami czy tylko takie ważniejsze ? I czy tylko na sprzedasz życia czy dlatego że się tym Pani zajmuje- Migmar pogubił się w tym wszystkim z Kazumi ale jak miała pomóc to się ją zaprowadzi do sterowca Pani Asami może Mistrz Zahir przeszkoli ją do Czerwonego Lotosu ? Może uda mu się założyć nową komórkę Czerwonego Lotosu korzystającą z jego techniki muzycznego tkania i odwróconego oświecenia?!

Niesamowicie byłoby pracować z Mistrzem ale chyba mają zupełnie różne poglądy na duchowość...

Nagle wkroczył Wan - Dziękuję Pani Doktór za powtórkę do egzaminu z anatomii teraz na pewno zaliczę na resztę pytań może Pani odpowiedzieć kiedy indziej - Gładko skłamał i głęboko ukłonił się duchowi następnie ruszył do wyjścia.

Szkolenie

- TKJEST! Już kiedyś jej w tym pomagałem dobry z nas zespół!- Zasalutował po czym, podbiegł do Aiko - Do usług, to twoja specjalizacja mów w czym potrzeba pomocy, a ja wykonam każde polecenie, Jak mam ci pomóc ? - Spytał koleżanki pełnym szacunku szeptem.
 
Brilchan jest offline