Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 21:08   #60
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nadeszła wreszcie ta historyczna chwila. Rywalizacja była zacięta, postacie świetne, a poziom wysoki. Trudno było mi wybrać czwórkę szczęśliwców, a na dodatek w rekrutacji z mojej winy pojawił się błąd, który sprawił, że wszystkie najlepsze postacie wybrały rasę, której nie życzyłam sobie zobaczyć w sesji...

Bez zbędnego paplania - do sesjowej czwórki dostali się:

1. LORN
2. RATKIN
3. MIRA
4. JUNIOR

Zwycięzcom serdecznie gratuluję, postacie są świetne, historie postaci naprawdę dopracowane i mają w sobie to "coś" - duszę, klimat, serce. Ale ponieważ wśród zgłoszonych była jeszcze jedna osoba, której historia poruszyła moje małe serduszko, a do tego będzie pasował do naszej historii, postanowiłam przyjąć piątą osobę do watahy. Szczęśliwym wybrańcem jest... HARV

Pozostałym osobom, które nie dostały się do sesji, chciałam powiedzieć, że również stworzyły bardzo dobre postacie, niestety nie mogłam wziąć wszystkich. Jeśli kiedyś tak się zdarzy, że ktoś odejdzie z sesji lub będę potrzebowała dodatkowych graczy - oczywiście jeśli nadal będziecie zainteresowani chętnie Was dołączę.

I komunikat dla moich drogich graczy
Ponieważ Wasza wataha nie jest taka do końca zwyczajna muszę zebrać parę informacji do kupy i sklecić jej historię na tle historii szczepu. Bardzo wielką zasługę ma w tym Lorn za co bardzo mu dziękuję. Mam nadzieję, że nie zabierze mi to dużo czasu. Następnie zastanowię się nad Waszym totemem i przedstawię moją propozycję - to wszystko w komentarzach. A potem Wy wkleicie informacje dla innych postaci, ustosunkujecie się w sprawach totemu, wyjaśnimy sobie wszystkie niedomówienia i zaczniemy sesję. W zamierzeniu ma to trwać około tygodnia. 6 września wraca z wyjazdu Harv, więc wtedy sesja powinna już ruszyć pełną parą.

Jakieś pytania? Coś trzeba wyjaśnić? Jeśli nie to temat wkrótce zamknę. Mam nadzieję, że nikt nie ma mi nic za złe i wszyscy są zadowoleni



P.S.: Dziękuję Lornowi za wyrozumiałość
 
Milly jest offline