Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2021, 19:19   #322
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
W podziemiach.
Generał tylko się skrzywiła ciężko dysząc. Ilena uśmiechnęła się nieśmiało.
- Ja nigdy nie żyłam jak ludzie. Potrafię coś ugotować, naprawić dach, trochę pozamiatać… – Odwróciła wzrok – Nigdy nie miałam rodziny, przyjaciół… ani nikogo. Boję się życia bardziej niż tysiąca walk.

Nad ziemiÄ….
Gdy Samuel pokrzyczał i pohasał, a potem zachłysnął się krwią, pani Bo Hai zaczęła dyrygować.
- May, zajmij się do końca ręką Stanisława, ja z wędrowcem zajmę się się moim głupim synem. Potem idź do swego Alfonsa, a ja do generał
Poszła do Samuela, ze Scarem udzieliła mu pierwszej pomocy, a potem, gdy jego zdrowiu nic nie zagrażało, Wyjęła wachlarz. I zaczęła go okładać po głowie.
- Nie zabiła cię wojna, rząd, gangsterzy i potwory, ale zabije cię twoja głupota. Gdyby kuzaka nie skakała, to by płuc przebitych nie miała. – krzyczała w mieszance Xingijskiego i Piastiańskiego.
May W końcu skończyła z ręką Stacha, odwróciła się i podbiegła do Skars. Objęła go z całej siły.
- Tak się cieszę, że pan żyje panie Scar… Gdzie pan się podziewał?
Scar jęknął, gdy go przytuliła.
- Oh, przepraszam – zafrasowała się.
- Nic się nie stało, Idź do Alla. Ale już nie jestem Scar, tylko Esharglu – rzekł, a dziewczyna pobiegła do Alfonsa.
Tymczasem Sao ściskała jedyną rękę Stacha. Stefan poczuł, że Leslie siada przy nim i go obejmuje. Po prostu, cicho, bez słowa.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 04-08-2021 o 19:22.
Slan jest offline