Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2021, 19:46   #27
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację

Jakub słuchał Barbary uważnie. Łowił każdy jej gest, spojrzenie. Studiował zachłannie, choć nienachalnie każde jej tchnienie. Gdy mówiła o ich pierwszym spotkaniu uśmiechnął się lekko. Pamiętała. Oczywiście.
- A pana co sprowadza do Ameryki?
Milczenie.
Co odpowiedzieć?
Że to bez znaczenia? Że teraz liczy się coś całkiem innego? Może powinien jej powiedzieć, że tam w Warszawie nie było to ich pierwsze spotkanie? Że znają się i teraz powinni wspólnie odkryć genezy ich więzi? Natury?
- W sumie dość niezwykła historia – skłamał wybierając drogę szarą i zwyczajną. Bezpieczną – Zdaje się, że zostałem objęty spadkiem przez mojego dalekiego krewnego. Jakkolwiek to zabrzmi nie znam jeszcze szczegółów.
Nagle poczuł tremę. Tak bardzo chciał przełamać granicę między nim, a Barbarą, a tymczasem stał nad nią jak słup. Szybko usiadł na kanapie wychylając się lekko w stronę rozmówczyni.
- Barbaro. Bo… mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko abym zwracał się do ciebie w ten sposób. Wszak parę chwil temu byłaś moją narzeczoną – Jakub uśmiechnął się miło, nieco chłopięco. – Wspomniałaś o pokazie magii. Jakie wizje masz na myśli?

 
__________________
To nie lada sztuka pobudzać ludzkie emocje pocierając końskim włosiem po baraniej kiszce.
Junior jest offline