Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2021, 11:06   #28
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Uprzejme zainteresowanie zniknęło z twarzy kobiety jak ćma zdmuchnięta przez lodowaty wiatr.
- Nie będziemy chyba rozmawiali o tych bzdurach, Jakubie? – ton nagany w jej głosie był wyraźnie słyszalny. - Jestem naukowcem. Doktorantką. Pracuję w szanowanym powszechnie Instytucie. Zostałam zaproszona na międzynarodową konferencję.

Lekki rumieniec wstydu pojawił się na jej policzkach.
- Nie jestem z siebie dumna, że przeholowałam z alkoholem. I, bardzo cię proszę , nie zmuszaj mnie do powrotu do tych żenujących wydarzeń.

Na powrót uśmiechnęła się ciepło.
- Opowiedz mi coś o sobie. Jutro pewnie się pożegnamy, skorzystam z uprzejmości naszego gospodarza w kwestii podwiezienia, ale potem każde z nas pójdzie swoją drogą. Nie marnujmy wieczora na rozmowy o fantasmagoriach.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline