Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2021, 08:01   #122
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację

- Szanuję to- kiwnął głową Anthon - po pierwsze oczekuję miejsca tutaj dla moich ludzi i możliwości późniejszego wyruszenia aby ich zebrać i sprowadzić tu chętnych. Byli lojalni wobec mnie i spotkała ich z tego powodu niesłuszna kara z ręki kolegiów.

- Po drugie oczekuję pozycji, zasobów, mocy i przywilejów odpowiednich do moich umiejętności. REALNYCH umiejętności, niezależnych od mojej gęby. Całe życie w kolegiach musiałem udowadniać, że nie jestem tępym osiłkiem co przypadkiem został magiem, mimo że byłem lepszy od większości z nich. Jeśli tu miałoby być tak samo to możemy się pożegnać z cmoknięciem w dupę. Oczywiście to wszystko nie z miejsca, akceptuję, że będę musiał dopiero wam pokazać co potrafię... ale rychło… pół roku, nie więcej niż rok.

- Moje oczekiwania zawierają również w sobie przestrzeń na warsztat magiczny… i możliwość badania Bastionu, bądź skorzystania z waszych badań. Przybyłem tu między innymi poznać konkretne tajniki arkanistyki które wedle przekazów są do odnalezienia tu…

- Reszta co jest tu ze mną, w miarę rozsądku i możliwości, otrzyma możliwość dołączenia. Ci co się nie zgodzą zginął szybko i bezboleśnie. W miarę możliwości. Żadnych męk, żadnej wieży, żadnego wygnania w dzicz bez niczego by zdechnąć z głodu, zielonoskórych czy dzikich zwierząt.
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 12-08-2021 o 21:28.
Arvelus jest offline