Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2007, 23:45   #40
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wewnętrzny dziedziniec Kamisori Yoake Shiro, terytorium Klanu Kraba; koniec miesiąca Onnotangu, wiosna.


- Bzdura, Mirumoto-san. Reakcja Bayushi-san każdego tu by poderwała, Krainy Cienia to nic, o czym moglibyśmy zapomnieć. I to żadne 'wspomnienie', Mirumoto-san - dodał Kuni surowo - to plugawy sąsiad. Cóż takiego zobaczyłeś, Bayushi-san? - Krab powiedziawszy te słowa wpatrywał się w Manji'ego.



Manji spocił się pod maską. Przymknął oczy, wiedząc, że Satsumata potrafi w nie spojrzec pomimo maski. Szybkie kłamstwo narodziło się w umyśle, powoli dojrzewając rozwijało się. Gdy miał przygotowane argumenty na dłuższe przepytywanie wypowiedział je. Lecz przez cały czas udawał wzburzenie, grał teraz w teatrze i miał dwóch widzów.

"Oto sztuka moi mili, nakarmcie się nią. Niech cię diabli Satsumato, co za ciekawski shugenja."

- Wybaczcie moją reakcję, zaburzyłem Wasze Wa. Mina pełna smutku pojawiła się na twarzy Skorpiona. Wyrażał smutek i żal. - Nie przywykłem do życia w cieniu tak niesympatycznego sąsiada, drobiazg wywołał nagłą i nie na miejscu reakcję. Bardzo mi przykro, że spowodowałem tyle zamieszania swym niepokojem. Teraz grał zmieszanie, przypominając sobie moment gdy pani Kakita go malowała.

Ucichł, zbierając myśli i przygotowując się na kolejne niewygodne pytania.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 31-08-2007 o 10:29.
Manji jest offline