Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2021, 19:50   #179
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Przyjechałem do Pana tego zamku. Jeszcze trochę ponad rok temu tu stał. Zarówno on jak i zamek. - Na twarzy Karla rysowało się zacięcie. - Mówicie potwór? Honor rycerski nakazuje bestię ubić. - powiedział szczerze co myślał choć miał duże wątpliwości do plotek. - Naoglądałem się ja potworów podczas niedawnych starć z Chaosem. Powiem wam też, że to co widziałem z czym przyszło nam walczyć... a to co różne wieści gminne niosły przed i po tych walkach... Mijało się z prawdą i to całkiem sporo. Dla mnie zresztą najważniejsze teraz to dowiedzieć się co się stało z mieszkańcami tej twierdzy. - porozglądał się jeszcze chwile po ruinie.

- Będę stąd w takim razie niedługo ruszał. Wiecie gdzie najbliższa wioska? Powiecie może coś o tym potworze? Ja będę wiedział co spotkać mnie w drodze może a wam doradzę jak do sprawy podejść należycie. Z całym oczywiście szacunkiem bo zapał u was godny podziwu ale doświadczenia trochę chyba brakuje. Pomogę radą w szlachetnej sprawie. - Karl nie miał do nikogo zaufania ale postanowił porozmawiać chwilę i wymienić się informacjami z napotkaną grupą. Tym bardziej, że mówili o czymś lub o kimś kto zamieszkiwał jego dom. Grupa natomiast może i mało doświadczona mogła być dla niego uciążliwa gdyby zdecydował się tu zamieszkać. Byli też niebezpieczni na swój sposób a nauczył się być ostrożny.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 14-08-2021 o 19:54.
Icarius jest offline