Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2021, 15:53   #236
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Świetne wpisy Narratorze ja ze swoim poczekam aż do obiecanego technicznego wpisu tutaj o stanie zdrowia paczki. Miałem pomysł który wydaje mi się wrzuciłem w dwóch postach pierwszy raz w kradzionym vanie którym uciekaliśmy z basenu a drugi na posterunku.

Mianowicie że Arti ma z Overdrive umówiony wpis na niszowym forum dla miłośników ptactwa które wyginęło :P tak myślałem żeby to było jakieś antyczne forum z czasów początku internetu i żeby Lee z żabą się umówili na hasła kodowe tak jak szpiedzy na filmach czasami zamieszczali ogłoszenia drobne w gazetach

Czy Sieciarze odpowiedzą to oczywiście pozostaje w kwestii Mistrza Prowadzącego generalnie to mam pomysł jak to ubrać w słowa tylko muszę wiedzieć jak wygląda zdolność Gearheada do komunikacji :P
 
Brilchan jest offline