Wątek: Alien
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 02:02   #14
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- Ależ Selino, nie popadajmy w paranoję. Nikt z pewnością nikogo nie zabił. Wszyscy byliśmy w kabinach kryo a log pokazuje, iż przez całą podróż byliśmy zamrożeni. To znaczy załoga i pasażerowie. Przecież nikt nie mógł lecieć z nami nie będąc w kryo. To niedorzeczne. Dlatego mam raczej na myśli jakiś nieszczęśliwy wypadek. Może coś ciężkiego uderzyło w pokrywę zabijając na miejscu denata. Może coś się obluzowało. Te maszyny górnicze mają tyle nieciekawych, masywnych i ostrych elementów. Jeżeli ta wersja się potwierdzi... Osoby zabezpieczające ładunek mogą mieć poważne kłopoty.

Selina po raz kolejny zatrzymala sie wpol kroku.

- Gordon ja nie popadam w paranoje. Wiem jak niedorzecznie zabrzmialo to co powiedzialam ale to wszystko....


W tym momencie zatoczyla dlonia wokolo chcac podkreslic iz chodzi jej nie tylko o uszkodzony statek ale i o stacje widmo. Westchnawszy kontynuowala.

- Niewiem... Mam zle przeczucia.. Mozesz to nazwac babskimi glupotami, jak chcesz... Zreszta chodzmy obejzec ta kabine. Zapewne okaze sie, ze miales racje, a ja jestem tylko rozchisteryzowana idiotka.

Zrezygnowana kontynuowala ruszyla przed siebie.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline