Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2021, 00:43   #15
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Jeśli to byłby Wasz zaufany pracownik, to czemu mu nie zaufaliście informując go wcześniej, zwłaszcza, że to wchodzi w zakres jego obowiązków? Jeśli zaś to nie Twoja robota, to czy nie zwolniłbyś pracownika, który dopuścił do czegoś takiego i nie tylko nie miał żadnego rozwiązania ale nawet nie wiedział jak doszło do czegoś takiego? A w drugim przypadku - co zrobilibyście z pracownikiem, po którym spodziewacie się, że bardziej zależy mu na firmie niż na Was? Zwłaszcza gdyby nie chodziło tylko o niepłacenie za dostawy, ale i spalenie części zakładu z pracownikami w środku po to, żeby pozbyć się wspólnika?
- Wydawało mi się, że wyraziłem się jasno. Tak, chcę mieć te listy. Nie oczekuję, że uda się odzyskać wszystkie, ale choć jeden jest niezbędny. Tak, chcę żebyście zdobyli dowody potwierdzające lub obalające ich prawdziwość. Tak, to skąd się wzięły też. Co w wypadku, gdyby nie udało Wam się odnaleźć dowodu na to, że są sfałszowane? Nic, nie fabrykujcie żadnych dowodów.
- Co do "listu Brocka" - nie rozumiem. Zakładam, że zarówno moja siostrzenica jak i von Grunneberg potrafią czytać i widzieli kto jest adresatem i kto się podpisał. Nie musisz ustalić do kogo był adresowany ani czyj pod nim jest podpis, bo to już wiemy. Masz ustalić czy jest listem prawdziwym czy fałszywym
- tłumaczył wyraźnie rozczarowany Rudolfem.
- Szkoda, że nie zapamiętałeś fragmentu o pośpiechu. Nie mam trzech miesięcy aż się nauczysz kolejnego języka. Tu obok jest co najmniej dwóch takich, którzy znają go w absolutnie wystarczającym stopniu.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 21-08-2021 o 08:05.
hen_cerbin jest offline